The Looker - parodia gier logicznych zbiera świetne oceny na Steamie

​The Looker to bezpłatna gra, którą znajdziecie na Steamie. Wypróbujcie ją, jeśli tylko lubicie łamigłówki... i macie poczucie humoru.

"Eksploruj liczne, pełne uroku lokacje na tajemniczej wyspie i rozwiązuj 55 kreatywnych łamigłówek. Podczas trwającej nieco ponad dwie godziny przygody zmierzysz się z unikalnymi wyzwaniami, niedorzecznymi pomysłami oraz niezbyt zabawnymi, hermetycznymi żartami" - czytamy w opisie The Looker na Steamie.

Jak więc widzicie, mamy tutaj do czynienia z niezbyt poważną produkcją. To raczej żart z innych gier logicznych, takich jak The Witness, przeznaczony dla dorosłego odbiorcy. Studio Subcreation zawarło w swoim dziele nie tylko wulgarne żarty, ale także podteksty seksualne oraz odniesienia do używek.

Reklama

The Looker - niszowa, ale świetnie oceniana

The Looker to gra, o której do tej pory mało kto słyszał, ale wkrótce może się o niej zrobić głośniej. Na Steamie oceniło ją dopiero niespełna 600 osób, ale aż 97 proc. z nich wystawiło jej pozytywną opinię.

W komentarzach czytamy o oryginalnych łamigłówkach i zabawnych żartach, ale jednocześnie o konieczności posiadania poczucia humoru i... wysokiego ilorazu inteligencji.

Jeśli lubicie gry logiczne oraz niszowe poczucie humoru, aż żal nie spróbować. The Looker można pobrać ze Steama za darmo, a do jego uruchomienia wystarczy pecet starszej generacji.

W minimalnych wymaganiach czytamy o procesorze pokroju AMD Ryzen 5 3550H 2.1 GHz, 8 GB pamięci RAM, zintegrowanej karcie graficznej AMD Radeon RX Vega 8 oraz 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy