Alice: Madness Returns znów usunięta ze Steama

​Alice: Madness Returns to gra, o której mało kto pamięta, ale w ostatnich miesiącach znów zrobiło się o niej dosyć głośno. Tym razem z powodu... problemów technicznych Steama.

Alice: Madness Returns ukazała się w 2011 roku. Po kilku latach została usunięta z biblioteki Steam. Po sześcioletniej absencji wróciła do katalogu w marcu 2022. Wystarczył jednak kwartał, aby tytuł znów zniknął z popularnej platformy. Jednak tym razem prawdopodobnie z powodu pomyłki czy też problemów technicznych.

W tym samym momencie ze Steama zniknęła nie tylko Alice: Madness Returns, ale także wszystkie pozostałe gry studia Spicy Horse, w tym m.in. Grimm. Doszło do tego prawdopodobnie podczas usuwania innego tytułu tego dewelopera - Akaneiro.

Reklama

Obsługa Steama chciała usunąć tylko tę produkcję (ponieważ nie działała), a przy okazji doprowadziła do zniknięcia całej twórczości Spicy Horse. Nie wiadomo, kiedy Alice: Madness Returns czy Grimm wrócą do oferty. Historia pokazała już nieraz, że pracownicy platformy Valve działają dosyć ospale, więc prawdopodobnie przyjdzie nam na to jeszcze trochę zaczekać.

Alice: Madness Returns - Alicja w krainie... koszmarów

Alice: Madness Returns to trzecioosobowa gra akcji, wzbogacona o elementy platformowe i przygodowe. Produkcja studia Spicy Horse przedstawia osobliwą, mroczną wizję losów bohaterki znanej z książek Lewisa Carolla.

Jej akcja toczy się w fantastycznym świecie pełnym dziwadeł i antropomorficznych stworzeń, ale także w... londyńskim gabinecie psychiatrycznym, który pełni funkcję bazy wypadowej. Alice: Madness Returns zadebiutowała 11 czerwca 2011 roku w wersjach na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy