Reklama

The Last of Us: Wieloosobowy tryb rozgrywki będzie darmowy? Oto dowód!

​Temat multiplayera The Last of Us powraca. Niestety nie znamy jeszcze wielu szczegółów odnośnie obiecanego fanom trybu, ale właśnie pojawiła się wskazówka, która sugeruje, że w Factions zagramy za darmo.

Naughty Dog ma na swoim koncie wiele świetnych gier. Sukces The Last of Us w 2013 roku otworzył dla studia nową drogę obok Uncharted, którą kroczą już przez prawie dekadę.

Doczekaliśmy się sequela, przyjętego równie dobrze co pierwsza odsłona, remastera oraz niedawnego remake’a. Wiemy również, że w przyszłości w nasze ręce trafi trzecia odsłona serii.

Reklama

Zanim Naughty Dog na dobre zabierze się za kolejną grę, obiecano fanom tryb multiplayer. W pierwszej części był on dosyć popularny i miał zaskakująco dużą bazę fanów, która potem nie była zadowolona z braku trybu Factions w drugiej grze. Błąd ten ma zostać naprawiony za pomocą oddzielnej gry multiplayer.

Według nowej oferty pracy na stronie Naughty Dog nowa wersja multiplayera The Last of Us może być darmowa. Wśród wymagań dotyczących nowego Live Ops Producera znajduje się "doświadczenie w produkcji darmowej gry AAA". Pojawia się również wzmianka, że będzie to live service, tytuł wspierany więc regularnie przez deweloperów i potencjalnie wzbogacany z czasem o nowy content.

Oczywiście mamy do czynienia wyłącznie z ofertą pracy, a nie oficjalnym oświadczeniem. Może więc okazać się, że dobór słów autora był mylący i w praktyce będziemy musieli zapłacić za multiplayer The Last of Us.

Model free to play jest jednak ostatnio coraz bardziej popularny wśród dużych tytułów, a tona płatnych przedmiotów kosmetycznych zdaje się rekompensować twórcom niską barierę wejścia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Naughty Dog

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy