The Last of Us: Remastered tańsze dla posiadaczy wersji PS3?

Od kiedy tylko potwierdzono, że The Last of Us pojawi się na PS4 w wersji Remastered, niektórzy zaczęli się zastanawiać czy posiadacze edycji PS3 będą mogli liczyć na zniżkę na zakup wydania na PlayStation 4. Twórcy gry stwierdzili, że są na to szanse.

W komentarzach na łamach europejskiego bloga PlayStation jeden z fanów zapytał czy osoby posiadające The Last of Us na PS3 otrzymają zniżkę na edycję Remastered. W odpowiedzi odpowiedzialny w Naughty Dog za kontakt z graczami Eric Monacelli stwierdził, że developerzy wraz z Sony "przyglądają się modelowi biznesowemu" skierowanemu do nabywców przygód Joela i Ellie na PlayStation 3.

Niestety szczegółów na razie brak, ale te słowa brzmią dosyć optymistycznie. Całkiem możliwe, że jeśli ktoś kupił już The Last of Us w wersji na PS3, nie będzie musiał wydawać pełnej kwoty na edycję PS4. Zgadzałoby się to z ogólną strategią Sony.

Aha - na łamach amerykańskiego bloga PlayStation, Monacelli oznajmił, że zapowiedziany ostatnio dodatek The Grounded Bundle także znajdzie się w wydaniu Remastered.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy