The Last of Us: Odświeżona wersja na PS4 zapowiedziana

The Last of Us, jeden z ostatnich ekskluzywnych tytułów na PlayStation 3, który w zeszłym roku zgarnął ogromną ilość nagród, wkrótce, w odświeżonej wersji, wraz z dodatkiem "Left Behind" dostępny będzie także na PlayStation 4!

Sporo było domysłów wokół tego tematu, ale koniec z tym - dziś Sony oficjalnie ogłosiło chęć wydania The Last of Us Remastered. Jak zapowiada producent, gra zostanie przystosowana do możliwości nowego sprzętu Sony - według udzielonych informacji tytuł będzie uruchamiał się w rozdzielczości 1080p i zawierał wiele usprawnień wizualnych, a w tym  m.in. bardziej szczegółowe modele bohaterów, lepszą grę światłocieni, udoskonalone tekstury.

Na na razie nie podano, kiedy opisywana wyżej edycja pojawi się na rynku - na więcej szczegółów będzie musieli chwilę zaczekać. Przyznacie jednak, że warto - w szczególności, biorąc pod uwagę osoby, które dopiero od sprzętów następnej generacji (czyt. PlayStation 4 i Xboksa One) mają zamiar rozpocząć swoją przygodę z elektroniczną rozrywką. Jak wiadomo, The Last of Us, to jeden z obowiązkowych tytułów, w które powinien zagrać każdy szanujący się miłośnik gier akcji z niebanalną fabułą.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy