Reklama

​The First Descendant. Nexon prezentuje zwiastun kooperacyjnej strzelanki

Nexon - koreański producent i wydawca gier zaprezentował oficjalny zwiastun do swojego nadchodzącego dzieła. The First Descendant to trzecioosobowa strzelanka z elementami kooperacji i RPG. Znamy również daty testów beta tego tytułu.

Nexon to ceniony w Korei Południowej wydawca gier wideo. Z inicjatywy podmiotu powstało popularne niegdyś Maple Story. Sporo zamieszania na rynku zrobiła także strzelanka Combat Arms, która na rynku zagościła z ramienia tego producenta, a swego czasu zaakcentowała ona nawet swoją obecność w sporcie elektronicznym.

Nie sposób nie wspomnieć również o takich tytułach jak WarRock czy 9Dragons. Szczególnie ta pierwsza produkcja znaczyła naprawdę dużo w gatunku pierwszoosobowych strzelanek. O grach wydanych przez Nexon można mówić sporo, chociaż aktualnie Koreańczycy nie legitymują się jednym dużym, flagowym i bardzo rozpoznawalnym dziełem.

Reklama

The First Descendant - strzelanka typu co-op w klimacie RPG. Będzie hit?

Stan ten może zmienić się za sprawą nadchodzącej darmowej strzelanki kooperacyjnej o tytule The First Descendant. Nexon pochwaliło się oficjalnym zwiastunem do tej produkcji, a ten trzeba przyznać, że wygląda naprawdę imponująco. Warto w tym miejscu dodać, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 5, co powinno wnieść grę na jeszcze wyższy poziom przede wszystkim w aspektach wizualnych.

Omawiany w tym materiale tytuł umożliwia rozgrywkę kooperacyjną dla 4 osób. Producenci zapewniają dostępność unikalnych bohaterów wyróżniających się umiejętnościami. Do rozwoju postaci niezbędny będzie sprzęt, który otrzymamy poprzez wykonywanie misji i walki z coraz trudniejszymi bossami.

The First Descendant powstanie na platformach: PC, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Docelowa data premiery nie jest jeszcze znana.

Na Steamie zapisywać można się natomiast do oficjalnych testów. Te przypadną od 20 do 26 listopada bieżącego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy