Reklama

The Division pod choinkę! W przyszłym roku...

Podczas prezentacji The Division na E3 graczom zaświeciły się oczy, by zajść łzami wobec braku informacji o dacie premiery.

Dla tych, którzy z bliżej nieokreślonych przyczyn nie kojarzą tego tytułu, przypominamy, że Tom Clancy's The Division to sieciowa gra akcji, która toczyć się będzie we współczesności. Jednak będzie to współczesność, której nie chcielibyśmy widzieć za naszymi oknami.

Podczas przedświątecznego szału zakupowego w Stanach Zjednoczonych dochodzi do epidemii wirusa, który w ciągu tygodnia wykańcza amerykańskie społeczeństwo. Paskudztwo rozprzestrzenia się na banknotach, które przed Gwiazdką błyskawicznie przechodzą z rąk do rąk.

Reklama

Do walki ze skutkami oraz poszukiwań winnych tej masakry rząd Stanów Zjednoczonych powołuje tytułowe dywizje. W ich członków wcielą się gracze.

Podczas ostatniego spotkania z inwestorami Yves Guillemot - prezes Ubisoftu - zapowiedział, że gry powinniśmy spodziewać się dopiero pod koniec roku 2014.

Nieco wcześniej, bo w pierwszym kwartale 2014, na rynku ma pojawić się ścigałka The Crew. W 2015 roku fiskalnym - czyli okresie od kwietnia 2014 do kwietnia 2015 - ma odbyć się premiera nieujawnionej jeszcze marki.

Guillemot powiedział też, że Ubisoft spodziewa się 6,2 miliona sprzedanych kopii Watch Dogs. Prognoza opiera się na wynikach pierwszego Assassin's Creed.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama