The Dark Pictures Anthology: Man of Medan i Little Hope otrzymują darmową aktualizację

​Studio Supermassive Games odniosło nie lada sukces, a nawet zrewolucjonizowało i wyniosło świat gier z gatunku horroru na wyższy poziom. Przy zbliżającym się wielkimi krokami Halloween studio przygotowało niespodziankę dla fanów ich serii.

Sukces od premiery

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy to firma Supermassive Games wydała swój pierwszy interaktywny horror pod tytułem "Until Dawn". Po komercyjnym sukcesie gry, deweloper postanowił stworzyć serię podobnych horrorów, które otrzymały nazwę The Dark Pictures Anthology. Należą do niej takie tytuły jak Man of Medan i Little Hope, które swoją drogą spotkały się z nieco mieszanym przyjęciem przez krytyków. Natomiast jak widać po zamieszczonej informacji, deweloper jest nadal gotowy i chętny do wspierania tych produkcji.

Reklama

Interesujące nowości

Z filmiku zamieszczonego na oficjalnym kanale wydawcy na YouTube wynika, iż nowo dodane opcje obejmują ulepszony interfejs użytkownika, jak i zoptymalizowaną mechanikę rozgrywki. Ujawniona aktualizacja zawiera również ustawienia trudności w grach, a także ostrzeżenie o zbliżającej się sekwencji QTE. Dzięki tej zmianie gracz będzie w stanie przygotować się wcześniej do zbliżającego się ciągu “kliknięć".

Ponadto do pierwszej części Antologii The Dark Pictures dodano rozszerzony rozdział o nazwie "Flooded", który zawiera nową rozgrywkę ze śmiercią postaci dodaną do kulminacyjnego punktu gry.

Premiera już za pasem

Oprócz aktualizacji dwóch pierwszych tytułów Supermassive Games pracuje obecnie nad kolejną grą z serii The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me. Premiera tej produkcji przewidziana jest na listopad i będzie ostatnią częścią pierwszego sezonu tej serii. Obecnie nie do końca wiadomo, czy rozpocznie się drugi sezon, czy może studio przejdzie do innych pojedynczych projektów.

Na razie jednak wydaje się, że zarówno deweloper, jak i wydawca Namco Bandi, są zobowiązani do uczynienia wydanych już gier tak kompletnymi, jak to tylko możliwe.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy