The Crew Motorfest: Największa premiera w historii serii Ubisoftu

Miłośnicy arcade’owych wyścigów byli najwyraźniej spragnieni kolejnej produkcji. Ubisoft ogłosił właśnie, że The Crew Motorfest jest największą premierą w historii serii.

The Crew do tej pory nie udało się osiągnąć rozpoznawalności na poziomie Forzy, ale zawsze mogli pochwalić się oddaną grze społecznością. Sami gracze nie mogli z kolei narzekać na brak zawartości. Ivory Tower dbało o regularne aktualizacje, wspierało The Crew 2 przez lata, a dodatki w postaci nowych samochodów oraz aktywności były świetnymi motywacjami do inwestowania swojego wolnego czasu w ten tytuł.

Reklama

Nic więc dziwnego, że zapowiedź The Crew Motorfest spotkała się ze sporym entuzjazmem ze strony graczy. Inspiracje Forzą Horizon stały się jasne już w pierwszych zwiastunach, a kiedy zadebiutowały obszerne materiały na temat gry, wydawało się, że Ivory Tower chce zbudować trzecią już odsłonę serii na podstawach, które ludzie polubili w TC2.

Ostatecznie The Crew Motorfest zadebiutowało 14 września 2023 roku i zebrało bardzo pozytywne recenzje. Fani serii przyjęli ten tytuł z otwartymi ramionami, a na OpenCriticu gra może pochwalić się średnią na poziomie 78. Niektórzy narzekali co prawda na brak kreatywności i nowych pomysłów, ale większość jednoznacznie stwierdziła, że tytuł ten przypadnie do gustu fanom zręcznościowych wyścigów.

Już niecały tydzień po premierze okazało się, że mamy do czynienia z niemałym sukcesem. Ubisoft poinformował, że The Crew Motorfest jest największą premierą w tej serii. Łącznie może ona pochwalić się już ponad 40 milionami użytkowników i co ciekawe, rekordy popularności The Crew 2 padały jeszcze w lipcu tego roku, pięć lat po premierze gry.

W osiągnięciu tak imponujących wyników pomaga bez wątpienia Ubisoft+. Gra dostępna jest na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC, ale można ograć ją również w ramach subskrypcji francuskiego wydawcy. Gracze zainteresowani tym tytułem mogą więc mniejszym kosztem przetestować wersję Ultimate, a przy okazji zyskać dostęp do kilkudziesięciu innych gier z biblioteki Ubisoftu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Crew Motorfest | Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy