Reklama

The Callisto Protocol bez darmowej aktualizacji dla PS5 i XSX|S?

Jeśli planujecie zakup The Callisto Protocol, lepiej przemyślcie dwa razy swoją decyzję.

The Callisto Protocol to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów wśród miłośników survival horrorów. Gra najlepiej będzie wyglądać, rzecz jasna, na next-genach i na mocnych pecetach. Jeśli myślicie o jej zakupie w wersji na PlayStation lub Xboksy, ale nie wiecie, którą edycję wybrać - czy tę na poprzednią, czy tę na obecną generację - lepiej przemyślcie dwa razy tę decyzję.

Chodzi o to, że The Callisto Protocol trafiło już do sprzedaży  przedpremierowej w wersjach na wszystkie platformy docelowe (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5), ale w ofercie na próżno szukać wzmianki o ewentualnej, bezpłatnej aktualizacji do edycji next-genowej. Niewykluczone, że jeśli kupicie grę na PS4 lub Xboksa One, później - w razie przesiadki na kolejną generację tej konsoli - będziecie musieli zapłacić ponownie.

Reklama

The Callisto Protocol - bonusy dla preorderów

The Callisto Protocol trafiło do sprzedaży przedpremierowej w dwóch edycjach. Day One Edition, wzbogacona o skórkę Retro Prisoner oraz o zestaw Contraband Pack, kosztuje 259 złotych na poprzedniej generacji oraz 299 zł na nowej. Digital Deluxe Edition, zawierająca jeszcze więcej dodatków (choć na razie nieogłoszonych), to wydatek rzędu 339 złotych na PS4 i Xboksach One oraz 389 złotych na PS5 i Xboksach Series X|S.

Tak czy inaczej, The Callisto Protocol powinni zainteresować się wszyscy miłośnicy survival horrorów, szczególnie tych w klimatach science fiction. Za grę odpowiada zespół założony przez Glena Schofielda, czyli ojca jednej z najlepszych produkcji tego typu - Dead Space.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama