Tęsknicie za The Last of Us? Za kilka dni premiera nowego ciekawego odcinka!

The Last of Us rozgrzał serca fanów uniwersum, przyciągając przy okazji zupełnie nowe społeczności, które otrzymały możliwość zatopienia się w wyjątkowych postapokaliptycznych przygodach Joela i Ellie. Jeśli po premierze ostatniego fabularnego odcinka już odczuwacie tęsknotę - spieszymy z dobrymi wieściami.

The Last of Us to najchętniej oglądany serial ostatnich lat na platformie HBO. Wielu uważa także, że jest to najwybitniejsza w historii wierna adaptacja popularnej gry wideo. Obie produkcje, zarówno gra, jak i serial rozbiły bank i idealnie wkupiły się w gusta milionów na świecie.

Niestety tydzień temu miała miejsce emisja ostatniego, dziewiątego odcinka serialu, wieńczącego całą akcję. Choć wiadomo, że drugi sezon TLOU został już zamówiony, a zdjęcia do niego rozpoczną się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość na długie, długie miesiące.

Reklama

27 marca premiera zakulisowego odcinka The Last of Us

My spieszymy z informacjami, wobec których każdy fan The Last of Us nie przejdzie obojętnie. Już za tydzień HBO wyemituje odcinek specjalny zatytułowany "Na planie serialu The Last of Us". Epizod ujrzy światło dzienne dokładnie 27 marca w poniedziałek o godzinie 18:00.

Co w nim zobaczymy? Oprócz rozmów z gwiazdorską obsadą serialu twórcy pokażą nam proces tworzenia efektów specjalnych i nagrywania scen kaskaderskich. Dowiecie się przy okazji również jak charakteryzowany zarażonych, w tym m.in. Klikaczy. Z całą pewnością nie zabraknie innych smaczków. Niektórzy na pewno ostrzą sobie zęby na śmieszne wpadki i nieudane ujęcia.

Natomiast jeśli chcecie przeczytać recenzję ostatniego, dziewiątego odcinka, to możecie to zrobić pod tym adresem. Z kolei nasz subiektywny ranking najlepszych i najgorszych epizodów zobaczycie tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy