Ta gra o "Czarnej Panterze" mogłaby być hitem

​"Czarna Pantera" należy do jednych z najpopularniejszych postaci uniwersum Marvela. Studio TeaserPlay prawdopodobnie zdaje sobie z tego doskonale sprawę i stworzyło koncept gry. Oparta byłaby ona o silnik graficzny Unreal Engine 5.

"Czarna Pantera" przeszła do legendy

Postać "Czarnej Pantery" zadebiutowała w serii komiksów "Fantastyczna Czwórka" już w 1966 roku. Do początku lat 70. ten Superbohater występował jedynie gościnnie w produkcjach Marvela. Spowodowane to było kontrowersyjną nazwą. Później jednak z czasem "Czarna Pantera" stała się coraz popularniejsza w środowiskach fanów uniwersum Marvela. Dopiero w 2010 roku powstał film animowany w pełni poświęcony temu bohaterowi.

Reklama

Następnie w latach 2016-2019 na wielkim ekranie pojawiły się aż cztery nowe produkcje z udziałem "Pantery". W główną rolę wcielał się nieżyjący już Chadwick Boseman. Można śmiało stwierdzić, że to wtedy wspominana postać zyskała największy szczyt popularności. Również w grach wideo "Czarna Pantera" była wielokrotnie obecna. Teraz studio TeaserPlay postanowiło stworzyć fanowski koncept gry, w której głównym bohaterem byłaby wspominana postać. Sami zobaczcie, jak okazale wyszedł ten projekt.

Studio TeaserPlay ponownie zaskoczyło

TeaserPlay od wielu miesięcy zajmuje się fanowskimi konceptami na remake’i gier. Zwiastuny tytułów na silniku Unreal Engine 5 otrzymywały takie pozycje jak: "GTA: San Andreas", "Assassin’s Creed 2", "Need for Speed Most Wanted" czy "Bully". Teraz koncept dotyczy "Czarnej Pantery". Widać, że dzięki zastosowaniu Unreal Engine 5 od Epic Games, grafika jest wręcz fotorealistyczna.

Widzimy to szczególnie, gdy na nieco ponad dwuminutowym zwiastunie ukazana jest sceneria miejska. Wielkie budowle w futurystycznym mieście robią naprawdę ogromne wrażenie. Podobnie jak fizyka gry oraz wykonanie postaci. Wszystko stoi na najwyższym poziomie. Na pewno fanom produkcji Marvela taka gra by przypadła do gustu i stała się wielkim sprzedażowym hitem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Czarna Pantera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy