TeaserPlay odświeżył legendarnego "Assassin's Creeda"!

​“Assassin’s Creed 2" to produkcja, która obecnie przeszła do historii gier wideo. Dzieło stworzone przez kanadyjski oddział studia Ubisoft teraz doczekało się fanowskiego konceptu. Studio TeaserPlay pokazało krótki trailer remake’u na silniku Unreal Engine 5.

Francuzi zapowiedzieli nową grę

10 września tego roku był bardzo ważnym dniem dla fanów gry od Ubisoftu. Wówczas odbył się stream, na którym francuskie studio ogłosiło swoje najbliższe plany wydawnicze. Zaprezentowano trailer i szczegóły "Assassin’s Creed Mirage". Kolejna odsłona serii ma trafić do sprzedaży już w przyszłym roku. Fani z pewnością są już zniecierpliwieni tą częścią przygód Asasyna. Tym razem odwiedzimy Bliski Wschód i na tych terenach będziemy mogli przeżywać różne przygody.

Reklama

Jednak to nie wszystko, co miał dla swoich fanów Ubisoft. Otóż pracownicy studia ogłosili, że pracują nad produkcją pod roboczym tytułem "Assassin's Creed Codename Red". Akcja tej gry ma dziać się w czasach Feudalnej Japonii. Za tytuł ma odpowiadać kanadyjski oddział z Quebec’u, który wcześniej był odpowiedzialny za "Assassin’s Creed Odysey". Nie wiemy, jak długo będzie trzeba czekać na ten tytuł RPG z otwartym światem.

Studio TeaserPlay teraz postanowiło sprawić fanom tego słynnego tytułu swoisty powrót do przeszłości. Przedsiębiorstwo zajmujące się "odnawianiem" gier na silnik Unreal Engine 5 teraz wzięło na tapetę drugą część Assassin’s Creeda. Sami zobaczcie, co z tego wyszło.

Fani czekają na taki remake!

Gra "Assassin's Creed 2" zadebiutowała na rynku w listopadzie 2009 roku. Już wtedy Ubisoft miał bardzo ważną pozycję na rynku, więc gra była oczekiwana i spełniła te oczekiwania ze strony krytyków i co ważniejsze - graczy. Większość recenzji przyznawała tytułowi 9 na 10 gwiazdek, uznając produkcję za niemal perfekcyjną. Teraz TeaserPlay postanowiło pokazać, jak gra wyglądałaby na innowacyjnym silniku Unreal Engine 5 od Epic Games.

Na niespełna dwuminutowym filmie widzimy piękno Florencji. To włoskie miasteczko słynie z wielu zabytkowych zabudowań. Miasto jeszcze bardziej okazale wyglądało w epoce renesansu, kiedy dzieje się akcja drugiego "Assassin’s Creeda". Dopracowanie budowli, widoków i postaci na silniku Unreal Engine 5 jest naprawdę bardzo imponujące.

Całość wygląda tak, jakby to była tegoroczna produkcja AAA. Trudno uwierzyć, że jest to zaledwie remake tytułu sprzed 13 lat. Fani serii zapewne bardzo czekają na pełnoprawne wydanie ze strony studia Ubisoft. Taka gra byłaby jednym z większych hitów na rynku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed | Ubisoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy