​SUPER PEOPLE - battle royale, który może podbić rynek już w Early Access

SUPER PEOPLE, czyli innowacyjna strzelanka z gatunku battle royale, jest już dostępna na platformie Steam. Póki co, produkcja od koreańskich producentów z Wonder People znajduje się w fazie Wczesnego Dostępu (Early Access). Oto lista wszystkich zmian zaimplementowanych przez twórców.

SUPER PEOPLE. Dzieło od koreańskich twórców może podbić rynek gier

SUPER PEOPLE to kolejny produkt, który pragnie zwojować niesłabnący na popularności i grywalności gatunek battle royale’ów. W dziele tym wcielamy się w superżołnierza, który posiada szereg unikalnych zdolności przydatnych na polach walk, potrafiących przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Pierwsze spojrzenie na SUPER PEOPLE może przynieść skojarzenia z takimi zasłużonymi już produkcjami jak Apex Legends czy PUBG: Battlegrounds. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że tytuł ten idealnie wpasowuje się w coś, co możemy określić jako hybrydę tych dwóch wspomnianych gier.

Reklama

Nie tak dawno, bowiem w drugiej połowie sierpnia miały miejsce oficjalne, ostatnie już zamknięte beta testy w grze SUPER PEOPLE. Do zabawy dołączyło wówczas ponad 4 miliony graczy z całego świata. Teraz z kolei od 9 października tytuł dostępny jest już dla wszystkich na zasadach Early Access, czyli wczesnego dostępu.

Z dalszych zapowiedzi wynika, że Wonder People ma w zanadrzu jeszcze kilka interesujących pomysłów na urozmaicenie całej rozgrywki. W grze pojawi się bowiem więcej klas, pojazdów, umiejętności i dodatków. Ponadto poprawiony zostanie balans gry i kilka innych ogólnych aspektów. Najprawdopodobniej jednak zmiany te nastąpią już bliżej premiery gry. Aktualnie w grze znajduje się 14 klas postaci, a mecze rozgrywać można w trybie solo, w duecie, trio bądź w squadach, czyli zespołach czterosoobowych.

Producenci obiecują również, że SUPER PEOPLE pozostanie w modelu free-to-play i nawet po swoim pełnym debiucie gra dostępna będzie całkowicie za darmo dla wszystkich. Oczywiście w produkcji funkcjonować będzie pewien model mikropłatności oparty o szereg kosmetycznych rzeczy, niewpływających istotnie na gameplay.

SUPER PEOPLE. Nowy koreański battle royale dostępny w Early Access. Co nowego? Lista zmian

Twórcy z Wonder People pokusili się o dodanie kilku elementów do fazy Wczesnego Dostępu, które nie były dostępne we wcześniejszych zamkniętych testach beta.

Pierwszą dużą zmianą jest obecność Centrum Eksploracji (Exploration Center). Tutaj możemy zakupić specjalne Diamenty, czyli nową wirtualną walutę w grze. Dostępna jest ona oczywiście do nabycia już za realną gotówkę.

A co kupimy za Diamenty? Jak pewnie wszyscy się domyślają, szereg kosmetycznych przedmiotów, wśród których znajdziemy przede wszystkim skórki postaci i specjalne stroje. Do nabycia strojów niezbędny będzie jednak uprzednio zakup specjalnych biletów. Mechanizm działania Centrum Eksploracji wyjaśniony został przez deweloperów w specjalnym przygotowanym przez nich filmie.

Ponadto w grze zadebiutowała nowa klasa postaci o nazwie Demolisher. Zdecydowano się również wprowadzić wiele pomniejszych elementów związanych z lepszym balansem klas, broni i całej szeroko pojętej rozgrywki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SUPER PEOPLE | battle royale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama