​SUPER PEOPLE. Nowy battle royale od Koreańczyków na szczycie popularności

Jeśli nazwa "SUPER PEOPLE" nie mówi Wam jeszcze zbyt wiele, to być może jest to tylko chwilowy stan, bowiem ta strzelanka od koreańskich producentów zyskuje na popularności w zastraszającym tempie.

SUPER PEOPLE powstaje z inicjatywy niezależnego studia Wonder People. To dzieło, w którym wcielamy się superżołnierzy dysponującymi unikalnymi umiejętnościami i zdolnościami.

Tytuł ten zasila listę gier z gatunku battle royale. Sami twórcy tej produkcji zapowiadają, że ich dzieło ma wszystko, by zrewolucjonizować ten niesłabnący na popularności i grywalności gatunek, który coraz częściej wkupuje się w łaski graczy i tym samym znaczy w świecie gamingowym więcej.

Reklama

SUPER PEOPLE nowym interesującym tytułem z gatunku battle royale?

SUPER PEOPLE to na pierwszy rzut oka hybryda takich produkcji jak PUBG: Battlegrounds, Apex Legends i Call of Duty: Warzone. Prawdziwe realistyczne bronie połączone z klimatem superbohaterów i sporo smaczków w postaci chociażby craftowania przedmiotów na mapie.

Aktualnie w dziele od Wonder People wystartowały oficjalne zamknięte beta testy. Do zabawy dołączyło się już ponad 4 miliony graczy z całego świata. Rzeczone testy potrwają od 16 do 30 sierpnia i jest to już ostatnia szansa na wypróbowanie tej strzelanki przed jej wejściem w fazę Early Access (wczesnego dostępu).

Twórcy do dyspozycji graczy oddali 13 klas postaci. Każda z nich wyróżnia się konkretnymi umiejętnościami. Dzięki tym zdolnościom będziemy w stanie wyrobić sobie przewagę nad naszymi rywalami. Jak to w przypadku battle royale’ów bywa - zwyciężyć może tylko ostatni, któremu udało się przetrwać.

Do oficjalnych testów możecie zapisać się na platformie Steam na podstronie gry SUPER PEOPLE.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SUPER PEOPLE | battle royale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy