Reklama

Strzelanka Paladins trafi na konsole

​Przedstawiciele studia Hi-Rez poinformowali, ze najnowszy projekt zespołu - sieciowa strzelanka Paladins - pojawi się na konsolach XBO i PS4. Wystartowały już zapisy do zamkniętej bety.

Paladins jest produkcją opracowaną przez twórców takich gier, jak Tribes: Ascend oraz Smite. Niedawno wczesna wersja tytułu zadebiutowała na Steamie w ramach tak zwanego programu Early Access.

Projekt jest sieciową strzelanką, który w swoich założeniach budzi skojarzenia z Overwatch od Blizzarda. Podobieństwa są na tyle duże, że na autorów spadła duża fala krytyki ze strony graczy. Niektórzy oskarżają developerów o plagiat.

Teraz twórcy Paladins poinformowali, że tytuł trafi także na Xbox One i PlayStation 4. Przekonują, że produkcja od początku powstawała nie tylko z myślą o komputerach osobistych, ale również platformach Microsoftu i Sony.

Reklama

Autorzy rozpoczęli już przyjmowanie zapisów do zamkniętych bety wydań konsolowych - aby wyrazić chęć sprawdzenia tytułu, należy zarejestrować się pod TYM adresem. Na razie nie wiadomo, kiedy testy zostaną przeprowadzone. Tajemnicą pozostaje też data premiery pełnej wersji. Poniżej można obejrzeć zwiastun, który opublikowano przy okazji udostępnienia wczesnej edycji gry na Steamie:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy