Reklama

Street Fighter V wzbogaciło się o nową postać - Menat

​Capcom udostępnił dzisiaj kolejną dodatkową postać do bijatyki Street Fighter V. W produkcji pojawiła się kobieta o imieniu Menat.

Bohaterka jest egipską wojowniczką oraz uczennicą Rose, która po raz ostatni pojawiła się w poprzedniej odsłonie cyklu. Podczas walki korzysta przede wszystkim ze specjalnych kul, którymi potrafi zaatakować przeciwnika.

Wszyscy gracze mogą odblokować Menat z pomocą wirtualnej waluty, którą gromadzi się podczas rozgrywki. Odpowiedzialni za projekt developerzy "cenę" nowej postaci ustalili na 100 tysięcy tak zwanych Fight Money.

Podopieczna ukazała się w ramach trwającego drugiego sezonu. Podczas wspomnianego okresu twórcy udostępnili dotychczas czterech bohaterów - Akumę, Eda, Kolin i Abigaila. W planach jest jeszcze jeden wojownik, którego tożsamości na razie nie ujawniono.

Reklama

Street Fighter V ujrzało światło dzienne w lutym ubiegłego roku na PC oraz konsoli PlayStation 4. Od tamtego czasu autorzy starają się nie tylko udoskonalać bijatykę poprzez eliminowanie błędów, ale i rozwijać grę o kolejne elementy. Poniżej można obejrzeć zwiastun poświęcony Menat:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama