​W Stray zagracie za darmo w ramach okresu próbnego PS Plus Premium i Extra

Sony rozpędza się ze swoją ofertą skierowaną do graczy PlayStation. Japoński gigant uruchomił na swojej oficjalnej stronie 7-dniowy okres próbny dla nowych członków usługi PS Plus. To najprostsza droga do zagrania w wiele wyśmienitych tytułów, w tym w najgorętszą premierę - "Stray".

Wyraźnie widać, że Sony rzucił rękawice konkurencji z Microsoftu, czyli popularnej usłudze Xbox Game Pass. Już teraz nowi użytkownicy mogą na 7 dni aktywować okres próbny usługi PS Plus Premium lub PS Plus Extra. Po tym okresie należy uiścić odpowiednią opłatę, by pokryć koszt abonamentu. Subskrypcje możemy jednak anulować przed końcem okresu próbnego.

Wymagana będzie oczywiście rejestracja w usłudze PlayStation oraz przypisanie swojej karty kredytowej. Jak już wspomniano, 7-dniowy okres próbny wykorzystamy za darmo, o ile wcześniej po prostu deaktywujemy usługę.

Reklama

Próbna oferta od Sony’ego to idealna okazja do wytestowania nowego modelu przygotowanego przez PlayStation. Przypomnijmy, że wraz z 23 czerwca usługa PS Plus podzieliła się na kilka wariantów: Essential (podstawowy), Premium oraz Extra. Wszystkie funkcjonalności konkretnej opcji możecie zobaczyć pod tym adresem.

PS Plus z darmowym okresem próbnym. Doskonała okazja do wejścia w świat gry "Stray"

Jest to również idealna okazja do zagrania w "Stray" - gorącej premiery tego miesiąca. Gra zadebiutowała na rynku 19 lipca za sprawą BlueTwelve Studio. Tytuł opowie nam historię o samotnym kocie, który znalazł się całkowicie sam, bez bliskich w cyberpunkowym mieście wypełnionym dziwnymi robotami.

"Stray" zbiera fantastyczne opinie recenzentów i graczy. Rozgrywka powinna zająć nam od 6 do 8 godzin czynnej gry, więc przejście tej nowej produkcji bez problemu zrealizujemy na darmowym okresie jednego z wariantów PS Plus.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stray | PS Plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy