Stray Souls: Opublikowano zwiastun oczekiwanej gry Polaków

Stray Souls to jeden z najciekawiej zapowiadających się horrorów na rynku. Produkcja polskiego Jukai Studio budzi ogromne oczekiwania wśród graczy. Teraz zdecydowano się na pokazanie gameplayu. Oprawę muzyczną przygotował słynny kompozytor.

Stray Souls kolejną polską grą wideo

Stray Souls to gra z gatunku survival horror, czyli tak jak chociażby legendarny Silent Hill od japońskiego KONAMI. Zresztą Jukai Studio dość wprost inspiruje horrorami z "Kraju Kwitnącej Wiśni", w tym między innymi tą głośną produkcją sprzed wielu lat. Miejscem rozgrywania fabuły będzie małe miasteczko Aspen Falls. Będą w nim działy się rzeczy przerażające i paranormalne, a my wcielimy się w postać pewnego nastolatka o imieniu Daniel.

Reklama

Dziedziczy on dom swojej babci, w którym dzieją się niesamowite rzeczy. Chłopak poznaje tajemniczą kobietę, która prawdopodobnie ma informacje o przeszłości budynku. Produkcja polskiego studia jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier w swoim gatunku w tym roku.

Za oprawę muzyczną gry odpowiada słynny japoński artysta Akira Yamaoka. Muzyk tworzył dzieła do takich produkcji, jak wspomniana wcześniej seria Silent Hill, World of Tanks czy The Medium. Teraz w sieci pojawił się nowy trailer Stray Souls, gdzie słychać właśnie muzykę stworzoną przez japońskiego kompozytora.

Przerażający zwiastun Stray Souls

Nagranie trwa nieco ponad półtorej minuty. Na nagraniu widzimy postać Daniela, który znajduje się w tajemniczym pomieszczeniu, a tuż za jego plecami ukazuje się bardzo mroczna postać. Następnie nastolatek odwiedza prawdopodobnie swoją babcię na cmentarzu i pojawia się na posesji domu, w którym dzieje się fabuła gry.

Następnie widzimy bardzo przerażające sceny, które zmrożą krew w żyłach niejednego fana gatunku gier grozy. Możemy dostrzec także bardzo niestabilne warunki atmosferyczne, które mogą mieć istotną rolę w Stray Souls. Jukai Studio użyło innowacyjnego silnika graficznego Unreal Engine 5, dzięki czemu realizm stoi na wysokim poziomie.

Producenci jak na razie nie opublikowali oficjalnej daty premiery. Jedyną informacją jest to, że ma pojawić się na jesień. Niewykluczone, że stanie się to w okresie bliskim do Halloween.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy