Starfield z nową aktualizacją. Oficjalna lista zmian drugiego patcha

Bethesda krok po kroku zabiera się za naprawianie największych problemów Starfielda. Światło dzienne ujrzała właśnie druga aktualizacja, która wprowadza parę znaczących zmian do popularnego RPG.

Bethesda ma w naszej branży reputację studia, które nie wypuszcza raczej na świat najbardziej dopracowanych, pozbawionych błędów gier. Kiedy robi się tak ogromne, ambitne produkcje jak Fallout 4 czy Skyrim trudno jest wystrzec się jakichkolwiek problemów i zanim gra zostanie doprowadzona do porządku, mija trochę czasu.

Chociaż Starfield pod względem liczby rażących błędów pozytywnie zaskoczył wielu fanów Bethesdy, z czasem wciąż trafiano na mniejsze lub większe mankamenty, które wymagały zaadresowania. Społeczność modderów sugerowała nawet, żeby deweloperzy darowali sobie większe aktualizacje i zostawili grę w ich rękach. Już po pierwszych tygodniach pojawiały się bowiem proste i bardzo efektywne usprawnienia chociażby elementów UI.

Reklama

Bethesda jest jednak niewzruszona sugestiami niektórych graczy i konsekwentnie wypuszcza kolejne aktualizacje. Na serwery trafił właśnie drugi patch, który na pewno ucieszy wiele osób wciąż ogrywających Starfielda. Dostaliśmy bowiem niewielką aktualizację adresującą kwestie optymalizacji oraz drobnych problemów z gameplayem.

Pełną listę wprowadzonych zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Bethesdy. Jak wcześniej zapowiadało już studio, na większe aktualizacje przyjdzie jeszcze czas. Deweloperzy informowali niedawno, że do gry trafią FOV slider, wsparcie DLSS oraz możliwości kalibracji HDR. Zanim to nastąpi, Bethesda musi jednak prawdopodobnie dokładnie przetestować te opcje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield | Bethesda Softworks
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy