Starfield doczekał się własnego mini-serialu animowanego

Starfield jeszcze nie zdążył się ukazać, ale już doczekał się własnego mini-serialu animowanego. Składa się on z trzech odcinków, a ich producentem jest Bethesda.

Nie tylko liczba odcinków jest skromna, także ich długość raczej nie powala na kolana, bo mają po zaledwie kilka minut. Wszystkie zostały wydane pod zbiorczym tytułem Starfield: The Settled Systems. W serialu możemy nieco bliżej poznać miasta, które znalazły się w grze.

Głównym bohaterem “Supra Et Ultra" jest Kent, kurier, który marzy o bogactwie i luksusowym życiu w stolicy Zjednoczonych Kolonii. Zostaje pilotem UC Vanguard i niejako udaje mu się spełnić marzenie, bo każda kolejna misja, którą wypełnia oznacza sowitą nagrodę finansową. Jednak gdy jest już o krok od spełnienia swojego największego marzenia, okazuje się, że bardziej wciąż kręcą go misje zlecane przez przełożonych, niż spokojne życie i opływanie w luksusy na “emeryturze".

Reklama

Where Hope is Built" to historia Vanny, mieszkanki Akila City. Vanna szuka części do swojego uszkodzonego statku. W tej wędrówce po mieście w końcu trafia pod pomnik upamiętniający Wojnę Kolonii, w której zginęli rodzice Vanny.

W końcu mamy “The Hand that Feeds". Bohaterami tego odcinka są Ada i Harper, złodzieje polujący na bogatych turystów, którzy odwiedzają lokale miasta Neon. Pech chce, że jedną z ofiar naszej pary złodziejaszków jest pracownik korporacji Ryujin Industries. Zaskoczeni tym faktem bohaterowie zaczynają się kłócić i walczyć o to co zrobić z korposem. W efekcie Harper zostaje postrzelony i ucieka, a Ada sama staje się pracownicą korporacji.

Skoro serial pokazuje nam miasta znajdujące się w grze, ciekawym elementem wszystkich tych animacji jest pytanie, czy w finalnej wersji Starfielda dane nam będzie spotkać kogoś z wymienionych bohaterów. Dowiemy się tego 6 września, kiedy to Starfield trafi do Game Passa oraz sklepów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy