Star Wars Jedi: Survivor z premierą na początku 2023 roku?

​Star Wars Jedi: Survivor to prawdopodobnie tytuł kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Gra może ukazać się na początku przyszłego roku.

O tym, że gra powstaje, wiadomo już od dawna, ale Electronic Arts do tej pory oficjalnie jej nie zapowiedziało. Jeff Grubb, jeden z bardziej znanych branżowych dziennikarzy, dostarcza nam jednak od jakiegoś czasu nowych informacji na temat tajemniczej kontynuacji przygód Cala Kestisa. Według jego najnowszej wiedzy, sequel nosi tytuł Star Wars Jedi: Survivor, a jego premiera planowana jest na luty bądź marzec przyszłego roku.

Reklama

Star Wars Jedi: Survivor - co na razie wiemy?

A właściwie: co na razie wie Jeff Grubb? W opinii dziennikarza  pracującego dla serwisów VentureBeat i GamesBeat sequel Star Wars Jedi: Fallen Order może zostać oficjalnie zapowiedziany jeszcze w tym miesiącu.

Jak sądzi, Electronic Arts może planować prezentację na 26 maja, kiedy to rozpoczyna się ogromna impreza poświęcona "Gwiezdnym Wojnom" - Star Wars Celebration.

Grubb podaje ponadto, że Star Wars Jedi: Survivor powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych oraz o konsolach obecnej generacji - PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.

Jeśli w maju dojdzie do oficjalnej prezentacji, będzie to kolejna bomba od Electronic Arts. Wczoraj "Elektronicy" poinformowali, że Dead Space Remake ukaże się 27 stycznia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Jedi: Survivor | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy