Reklama

Star Wars Jedi: Survivor z premierą na początku 2023 roku?

​Star Wars Jedi: Survivor to prawdopodobnie tytuł kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Gra może ukazać się na początku przyszłego roku.

O tym, że gra powstaje, wiadomo już od dawna, ale Electronic Arts do tej pory oficjalnie jej nie zapowiedziało. Jeff Grubb, jeden z bardziej znanych branżowych dziennikarzy, dostarcza nam jednak od jakiegoś czasu nowych informacji na temat tajemniczej kontynuacji przygód Cala Kestisa. Według jego najnowszej wiedzy, sequel nosi tytuł Star Wars Jedi: Survivor, a jego premiera planowana jest na luty bądź marzec przyszłego roku.

Reklama

Star Wars Jedi: Survivor - co na razie wiemy?

A właściwie: co na razie wie Jeff Grubb? W opinii dziennikarza  pracującego dla serwisów VentureBeat i GamesBeat sequel Star Wars Jedi: Fallen Order może zostać oficjalnie zapowiedziany jeszcze w tym miesiącu.

Jak sądzi, Electronic Arts może planować prezentację na 26 maja, kiedy to rozpoczyna się ogromna impreza poświęcona "Gwiezdnym Wojnom" - Star Wars Celebration.

Grubb podaje ponadto, że Star Wars Jedi: Survivor powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych oraz o konsolach obecnej generacji - PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.

Jeśli w maju dojdzie do oficjalnej prezentacji, będzie to kolejna bomba od Electronic Arts. Wczoraj "Elektronicy" poinformowali, że Dead Space Remake ukaże się 27 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy