Reklama

Soyuz Constructors: Demo gry dostępne w ramach Steam Next Fest

​Stań na czele rewolucji kosmicznej, konstruując i ulepszając pierwsze rakiety i pojazdy kosmiczne takie, jak Vostok czy Sputnik. Soyuz Constructors, produkcja polskiego studia Pyramid Games jest obecnie w przygotowaniu, ale już teraz można wypróbować grywalne demo.

4 października 1957 roku, czyli równo 64 lata temu, zainaugurowano Epokę Kosmiczną, gdy pierwszy obiekt stworzony przez człowieka zagościł na orbicie Ziemi. Tym obiektem był Sputnik, pierwszy sztuczny satelita. Soyuz Constructors to symulator, który przeniesie cię do sowieckiego hangaru z lat 50. i 60., gdzie wcielisz się w sowieckiego inżyniera odpowiadającego za skonstruowanie rakiet z rodziny R-7, w tym Soyuz, Vostok, Voskhod i Sputnik - a także ich udoskonalanie.

Zaawansowany pod kątem zastosowanej fizyki tytuł kładzie nacisk na eksperymentowanie i umożliwia testowanie skonstruowanych silników i rakiet, zanim zostaną posłane w kosmos. Wyzwanie polega nie tylko na tym, aby dostarczyć produkt końcowy, który spełnia normy bezpieczeństwa, ale również na tym, aby wykonać go w obliczu ograniczonych zasobów.

Reklama

Grywalne demo Soyuz Constructors jest dostępne na Steam w ramach Steam Next Fest do 7 października 2021 r.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje