Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Soul Sacrifice Delta i Freedom Wars trafią do Europy

Soul Sacrifice Delta i Freedom Wars to jedne z najciekawszych zapowiadających się japońskich gier na Vitę, do tej pory nie było jednak wiadomo czy produkcje trafią na Zachód.

Na szczęście Sony postanowiło nareszcie wyjaśnić tę kwestię: oba tytuły - wraz z trzecim, Oreshika: Tainted Bloodlines - ukażą się w Europie i Stanach Zjednoczonych. Soul Sacrifice Delta to rozszerzona wersja wydanej w ubiegłym roku produkcji stworzonej między innymi przez Keijiego Infaune, byłego producenta z Capcomu.

Reklama

Gra jest RPG-iem, w którym rozgrywka opiera się korzystaniu z magicznych zdolności wymagających od bohatera poświęcenia określonych części ciała. Freedom Wars to natomiast osadzony w niedalekiej przyszłości "rolplej" nastawiony na sieciową kooperację.

Oreshika: Tainted Bloodlines to z kolei produkcja opowiadającą o japońskim, starożytnym klanie, który został dotknięty klątwą zakładającą, że członkowie ugrupowania przeżyją tylko przez najbliższe dwa lata. Jako jego dowódca, gracz musi znaleźć sposób na zdjęcie uroku.

Najszybciej ukaże się Soul Sacrifice Delta - gra pojawi się w Europie już 14 maja. Na razie nie wiadomo, kiedy pozostałe produkcje trafią na Zachód, aczkolwiek Freedom Wars ma zostać wydane w Japonii w czerwcu. Niewykluczone więc, że tytuł zawita do nas już całkiem niedługo. Poniżej znajdziecie zwiastuny Soul Sacrifice Delta i Freedom Wars:

Dowiedz się więcej na temat: Soul Sacrifice Delta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje