Reklama

Sony robi nam prezent. Call of Duty: WWII za darmo w ramach PS Plus

​Czyżby mała rehabilitacja za bardzo przeciętne propozycje w ramach majowego PlayStation Plus? Na to wygląda!

Nie da się ukryć, że Sony nie spotkało się ze zbyt ciepłym przyjęciem udostępnionych w maju w ramach PS Plus produkcji, bo Cities: Skylines i Farming Simulator 19 przez większość graczy została uznana za jakiś żart.

Na szczęście dziś okazało się, że tym razem możemy liczyć na coś dużo lepszego, a co więcej na jedną z czerwcowych propozycji nie musimy już czekać, bo została udostępniona wcześniej, a konkretniej już dziś i jest to Call of Duty: WWII.

Trudno też nie odebrać tego ruchu jako zapewnienia graczom krótkiej, ale intensywnej rozgrywki do czasu premiery The Last of Us Part II, które po kilku problemach po drodze ostatecznie zadebiutuje 19 czerwca.

Reklama

Czyżby Japończycy obawiali się, że sięgniemy w tym czasie po coś od konkurencji i zapomnimy o grze od Naughty Dog? Nie ma szans, bo to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tej generacji, więc już zacieramy na niego ręce, szczególnie że recenzenci już zdradzają, że to będzie hit!

Tak czy inaczej, Call of Duty: WWII trafiło w nasze ręce tydzień przed czasem, bo zazwyczaj nowe gry dochodzą do oferty w pierwszy wtorek miesiąca, ale jak czytamy w specjalnym wpisie na Twitterze: "PS Plus members: Call of Duty: WWII jest częścią oferty PS Plus na czerwiec i jest dostępne do pobrania już od 26 maja. Podzielimy się dodatkowymi informacjami na czerwcowej oferty później w tym tygodniu. Miłego grania"!

Przypominamy też, że to nie pierwsze Call of Duty w ofercie PS Plus, bo wcześniej mogliśmy się cieszyć również Black Ops III i Modern Warfare Remastered. Jeśli zaś chodzi o Call of Duty: WWII, to jest to część z 2017 roku, która po latach futurystycznego klimatu wróciła do tematyki II wojny światowej. To sprawiło, że produkcja Sledgehammer Games została ciepło przyjęta i obecnie jej średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 79%.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy