Reklama

Sony prezentuje gry, które w tym roku ukażą się na konsolach PlayStation

​Właśnie rozpoczął się 2017 rok, w którym - jak w latach poprzednich - ukaże się wiele interesujących produkcji. Firma Sony opublikowała nagranie, w którym zaprezentowane tytuły zmierzające na konsole PlayStation w najbliższych dwunastu miesiącach.

W filmie znalazły się sceny pochodzące z gier, które zadebiutują w tym roku. Nie zabrakło między innymi wyścigowego Gran Turismo Sport czy Horion: Zero Dawn od twórców serii Killzone ze studia Guerilla Games.

Jest też Uncharted: The Lost Legacy, czyli samodzielne rozszerzenie do czwartej odsłony cyklu. W rozszerzeniu gracze wcielą się jednak nie w Nathana Drake’a a w znaną z drugiej i trzeciej części czarnowłosą Chloe Frazer.

W materiale pojawiły się także trzy japońskie gry akcji - Hellblade, NieR: Automata oraz Nioh. Poza tym pokazano również Yakuzę 0, która w najbliższych miesiącach zostanie wydana na rynkach zachodnich - w USA i Europie.

Reklama

Co ciekawe, w nagraniu zaprezentowano też Detroit: Become Human - nowy projekt studia Quantic Dream, które ma na koncie między innymi Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze.

Obecność gry w filmie sugerowała, że produkcja ukaże się w przyszłym roku, jednak Sony wydało oświadczenie, wyjaśniając, że tytuł znalazł się w zwiastunie przez pomyłkę. Oznacza to, że jednak nie ukaże się w przyszłym roku. Analogiczna sytuacja ma miejsce w przypadku Dreams od studia Media Molecule, które odpowiedzialne jest za serię LittleBigPlanet.

Wspomniany trailer można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje