Skate: Nowy gameplay prezentujący system tricków

Praca nad nową grą dla fanów skateboardingu najwyraźniej idzie zgodnie z planem. W opublikowanym właśnie materiale twórcy Skate pochwalili się poczynionym do tej pory progresem.

Najgłośniej do tej pory mówiło się o oficjalnej zapowiedzi kolejnego Skate’a. Kiedy ciągnące się latami plotki zostały wreszcie potwierdzone, większość graczy oszalała i zaczęła domagać się więcej informacji na temat nowej odsłony. Szybko stało się jednak jasne, że na premierę gry przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Chociaż od debiutu Skate’a dzieli nas zapewne wciąż sporo czasu, twórcy okazjonalnie publikują materiały z nowych buildów i prezentują krótkie fragmenty rozgrywki. Dla fanów serii jest to doskonały sposób, żeby dowiedzieć się, na jakim etapie jest aktualnie wyczekiwana przez nich produkcja.

Reklama

Opublikowane wczoraj wideo prezentuje "pre-pre-alpha gameplay", co jasno daje do zrozumienia, że daleko jest tej wersji do gotowego produktu. System tricków wygląda na całkiem dopracowany, ale wszystko dookoła potrzebuje jeszcze sporo czasu. W grze brakuje wciąż wielu assetów, a ragdoll w kilku sytuacjach pozostawiał trochę do życzenia.

Powyższe wideo jest również dla Full Circle kolejną okazją, aby zaprosić fanów Skate’a do przetestowania aktualnej wersji gry. Studio wciąż szuka playtesterów, którzy chcieliby uzyskać dostęp do aktualnego buildu i na własnej skórze przetestować ich projekt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skate | full circle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy