Skate 4 - jak wziąć udział w playtestach gry?

Full Circle wypuściło właśnie nowy zwiastun Skate’a 4. Twórcy jasno dają do zrozumienia, że gra wciąż nie jest gotowa, a gracze mogą przyspieszyć proces produkcji, testując czwartą odsłonę serii.

Długo czekaliśmy na zapowiedź Skate’a 4. Niemalże każda niespodziewana prezentacja Electronic Arts zaczynała się od spamu "Skate 4?" na czatach Twitcha czy YouTube. EA konsekwentnie zapowiadało jednak inne tytuły, aż wreszcie ulegli presji tłumu i po latach ciszy, wraz z deweloperem Full Circle potwierdzili, że gra powstaje.

Od tego czasu niestety nie dostaliśmy wiele informacji na temat Skate’a 4. W pewnym momencie wyciekł jedynie krótki fragment rozgrywki prezentujący dosyć wczesny etap produkcji gry. Temat powrócił w tym tygodniu, kiedy insiderzy zaczęli informować o zaplanowanej na lipiec prezentacji Electronic Arts.

Reklama

Zanim Skate 4 zdążył pojawić się jednak na jakimkolwiek pokazie, prawdopodobnie obok nowego Need for Speeda, Full Circle opublikowało nowy trailer.

Po pierwszych paru sekundach można zorientować się, że nie jest to jeszcze materiał mający na celu promować grę albo informujący o rozpoczęciu preorderów. Zamiast tego Full Circle krótko pokazuje drogę, jaką przeszli od rozpoczęcia procesu produkcji i zachęca fanów serii, żeby stali się jego częścią.

Na oficjalnej stronie EA można zapisać się w rezultacie do playtestów. Wystarczy zalogować się na swoje konto, zaakceptować kilka regulaminów i kiedy zostaniecie wybrani do kolejnych testów, EA poinformuje Was o tym mailowo.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skate 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy