Skate 4 - wyciekł fragment testów. Mamy rozgrywkę z trybu multiplayer

Zgodnie z przewidywaniami, kolejne przecieki trafiły do sieci. Skate 4 jest aktualnie na etapie testów pre-alpha, których fragmenty krążą właśnie po internecie.

W zeszłym tygodniu Electronic Arts jasno dało do zrozumienia, że Skate 4 ma jeszcze przed sobą długą drogę. Zobaczyliśmy niewielki, surowy fragment gry, a Full Circle zaprosiło graczy do wzięcia udziału w playtestach. Kilka dni później fragment tych testów trafił do internetu.

EA próbuje walczyć z przeciekami, ale niestety nie idzie im to dobrze. Materiały z YouTube zostały już usunięte, a konto autora wszystkich postów zostało zbanowane. Mimo to fragmenty playtestów wciąż można zobaczyć na subreddicie r/GamingLeaksAndRumours.

Reklama

Opublikowano cztery różne fragmenty Skate’a 4. Jeden z nich to wstęp do całej gry, a trzy pozostałe prezentują gameplay z różnych trybów produkcji Full Circle. Widać przede wszystkim dużo większy nacisk na grę online. Wstęp przeprowadza graczy przez Fun City, gdzie będziemy mogli spotykać się ze znajomymi i wspólnie robić różne tricki.

Przeciek potwierdza również, że Skate 4 potrzebuje jeszcze trochę czasu i poczekamy jeszcze chwilę na pierwsze, oficjalne fragmenty rozgrywki. Sama jazda na deskorolce i robienie tricków wydają się dopracowane. Zanim doczekamy się konkretnej daty premiery, gra musi jednak przejść jeszcze sporo takich testów.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skate 4 | full circle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy