Reklama

Skate 4 - przed prezentacją mają odbyć się zamknięte testy gry

Skate 4 jest już nie tylko potwierdzony, ale ma grywalny build, którego najnowszą wersję niektórzy szczęśliwcy będą mogli przetestować już za niecały tydzień. Lipiec zapowiada się na miesiąc Skate’a.

Długo czekaliśmy na zapowiedź kolejnej odsłony Skate’a. Wielu graczy było przekonanych, że gra w ogóle nie powstaje, a Electronic Arts całkowicie porzuciło tę serię. Błagania fanów zostały jednak wreszcie wysłuchane, potwierdzono trwające prace nad czwórką i po roku ciszy twórcy są gotowi - pochwalili się efektami swoich wysiłków.

Od kilku dni po mediach gamingowych krążą plotki o zbliżającym się evencie Electronic Arts. Nie wiemy dokładnie, w jakiej formie ma odbyć się to wydarzenie, ale wydawca ma do zaprezentowania trzy tytuły - nową, nieznaną do tej pory produkcję, Need for Speeda oraz Skate’a 4.

Reklama

Według informacji Toma Hendersona nie jest to koniec emocji związanych z grą studia Full Circle. Już 5 lipca ma rozpocząć się kolejny, zamknięty playtest, który potrwa przez trzy dni, do 8 lipca. Przez ten czas testerzy EA będą mogli sprawdzić najnowszy build gry i w pewnym momencie prawdopodobnie podzielić się swoimi wrażeniami.

Teoretycznie każdy tester EA ma szanse zyskać dostęp do testów Skate’a 4. Wystarczy stworzyć profil Playtestera na stronie wydawcy i czekać na maila zapraszającego do wzięcia udziału w lipcowej sesji. W praktyce chętnych jest dużo i szanse nie są wielkie, więc najlepiej jest liczyć po prostu na ujawnienie szczegółów przez innych testerów.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy