Silent Hill otrzyma reboot?

​Plotki o nowej grze Silent Hill krążą od lat, a reżyser Christophe Gans twierdzi, że Konami dąży do rebootu serii.

Co prawda nie ma żadnych oficjalnych informacji o tym, czy trwają prace nad nową grą z serii Silent Hill, ale wieść niesie, że może nastąpić reboot horroru. A przynajmniej tak twierdzi reżyser Christophe Gans, który pracował nad adaptacją filmu Silent Hill z 2006 roku.

W wywiadzie dla Jeux Actu mówi, że Konami jest zainteresowane rebootem Silent Hill. Gans twierdzi, że seria powróci i może wiązać się z następną adaptacją filmową, nad którą obecnie pracuje reżyser. Nie podano żadnych dalszych szczegółów na temat możliwego wznowienia, ale wydaje się, że Gans jest pewien, że seria horrorów powróci.

Reklama

Cisza wokół Cichego Wzgórza

Czyżby Konami widząc sukces przeróbek serii Resident Evil, postanowiło w końcu dać zielone światło do stworzenia Silent Hill na nowo? Firma milczy, plotki krążą i - jak zwykle - coś pewnie jest na rzeczy. Wywiad z reżyserem bez wątpienia dał nadzieję tysiącom fanów.

Do niedawna spekulowano, że to Bloober Team będzie zajmował się remake’iem Silent Hill 2, ale studio utrzymuje, że pracuje nad kontynuacją serii Layers of Fear.

Raczej trzeba zakładać, że wszystko jest możliwe. Jeśli projekt faktycznie jest opracowywany, to nikt nagle się do tego nie przyzna, póki Konami nie da przyzwolenia.

Film Silent Hill ma ukazać się w przyszłym roku. Raczej nie powinniśmy więc zadawać pytania "czy", a "kiedy", bo to, że w końcu otrzymamy nową odsłonę gry, jest więcej niż pewne.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Silent Hill | Konami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy