Layers of Fears - Bloober Team przygotowuje nowe wersje swoich gier

Podczas wczorajszego Summer Game Fest krakowskie studio Bloober Team zdradziło, nad czym obecnie pracuje.

Miłośnicy horrorów oraz twórczości Bloobera nie mogą się doczekać przede wszystkim oficjalnej zapowiedzi gry z serii Silent Hill, nad którą rzekomo pracują krakowianie. Na tę musimy jednak jeszcze poczekać (o ile w ogóle kiedyś jej doczekamy, bo w dalszym ciągu nie jest to nic pewnego), a teraz pozostaje nam zadowolić się innym projektem, który podczas Summer Game Fest potwierdzono oficjalnie.

Bloober Team zapowiedział Layers of Fear. Nie jest to nowa gra, a nowe wersje trzech pierwszych odsłon serii - Layers of Fear, Layers of Fear: Inheritance (dodatek) oraz Layers of Fear 2. Poza oryginalnymi twórcami nad wznowieniem pracuje drugi zespół - Anshar Studios - z którym krakowianie nawiązali współpracę.

Reklama

Layers of Fears - remake, nie remaster

Layers of Fears nie jest wprawdzie nową grą, ale to też nie zwykły remaster. To poważny remake, który wprowadzi next-genową oprawę graficzną, opartą na silniku Unreal Engine 5, nowe opcje zabawy oraz nieznane wcześniej wątki fabularne.

Pierwsze trzy odsłony Layers of Fear dawały łącznie około 10-godzinną przygodę w atmosferze grozy. Po połączeniu ich w całość i rozbudowaniu o nowe elementy będzie to naprawdę mocny produkt w segmencie interaktywnych horrorów.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Layers of Fear
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy