Serial The Last of Us ma zadebiutować na początku 2023 roku

HBO powraca z tematem The Last of Us. Tym razem głośniej o serialu zrobiło się nie tylko ze względu na nadchodzący remake, ale również na zbliżającą się wielkimi krokami premierę.

The Last of Us mówi się ostatnio dosyć sporo wśród graczy. Głównym tematem dyskusji jest oczywiście remake, którego proces produkcji właśnie dobiegł końca i Naughty Dog powoli szykuje się do debiutu.

Niektórzy doskonale pamiętają jednak również, że The Last of Us mamy zobaczyć w formie serialu. Popularna gra jest w rękach HBO i Craiga Mazina, twórcy Czarnobyla. W rolę Joela wcieli się Pedro Pascal, a obok niego zagra Bella Ramsey jako Elle.

Reklama

Temat serialu poruszył ostatnio redaktor Hollywood Reportera, podczas wywiadu z Casey Bloysem, szefem HBO. Na proste pytanie o przybliżony czas premiery seriali The Last of Us Bloys odpowiedział tak precyzyjnie, jak tylko mógł: "serial zadebiutuje bliżej początku roku 2023".

Oczywiście wiele w tej kwestii może się jeszcze zmienić. Premiera w przyszłym roku jest jednak niemalże pewna i wiele wskazuje na to, że serial zobaczymy szybciej, niż mogliśmy się tego spodziewać. Powinniśmy mieć również do czynienia z bardzo dobrą produkcją. Ogłoszone ostatnio nominacje do nagród Emmy jasno pokazały, że pod skrzydłami HBO znajduje się wiele wybitnych produkcji. Miejmy nadzieję, że serial oparty na grze Naughty Dog niedługo dołączy do tej listy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Naughty Dog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy