Seria Grand Theft Auto na 5 różnych generacjach konsol PlayStation

​Jeden z fanów GTA postanowił pochwalić się na Reddicie nietypowym zdjęciem. Możemy zobaczyć na nim przekrój przez generację Grand Theft Auto... i samego PlayStation.

Seria Grand Theft Auto nadal jest jedną z najlepiej zarabiających w całej branży gier, a Grand Theft Auto 5 chociaż już stare i ciągle odświeżane, przyciąga do ekranów miliony graczy.

Pierwotnie wprowadzone na rynek w 2013 roku jako tytuł na PlayStation 3 i Xbox 360, GTA 5 wciąż ma wspierany moduł online, który regularnie otrzymuje aktualizacje i zawartość. Jasne jest jednak, że wszyscy czekamy na nową odsłonę.

Grand Theft Auto po raz piąty!

To, że Grand Theft Auto 6 powstaje, jest faktem, a prawdziwi fani nie mogą doczekać się dnia, w którym usłyszą o grze nieco więcej. Aby zabić czas, wpadają na coraz ciekawsze pomysły. W tym konkretnym przypadku F1ash8ang pochwalił się ciekawym zdjęciem.

Reklama

F1ash8ang postanowił uhonorować serię (a przy okazji pochwalić się solidną kolekcją) i uruchomił serię GTA na pięciu różnych generacjach PlayStation. Od GTA 2, aż po najnowszą... GTA V. F1ash8ang pochwalił się także, że ma przenośne konsole PlayStation, na których również może ogrywać swoją ulubioną serię.

Rockstar jest świadomy tego, jak duże oczekiwania muszą zostać spełnione. GTA 6 zostało jedynie potwierdzone, ale żadne materiały z gry nie wyciekają. Nie ma żadnych informacji na temat tego, czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie. Jedno jest pewne - musi być ładniej, więcej i jeszcze bardziej szczegółowo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grand Theft Auto | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy