Reklama

GTA 6 wkrótce ogłoszone? Twórcy szykują ogłoszenie!

Jeśli wiedzyć Chrisowi Klippelowi, twórcy Rockstar Mag, studio Rockstar przygotowuje się właśnie do zapowiedzi nowej gry.

Jego wpis wywołał lawinę domysłów wśród graczy. Oczywiście wszyscy najbardziej liczymy, że Rockstar w końcu zapowie oficjalnie Grand Theft Auto 6 i być może przedstawi pierwsze informacje na temat gry. Należy jednak liczyć się z tym, że może chodzić o jakiś inny, być może mniej znaczący i wyczekiwany projekt.

Mógłby to być na przykład dodatek do Grand Theft Auto Online albo remake Grand Theft Auto 4. Choć jeśli dobrze rozumiemy sformułowanie "nowy projekt", powinno chodzić o zupełnie nową grę.

Reklama

GTA 6 - zapowiedź podczas Summer Game Fest?

W przyszłym tygodniu rusza tegoroczna edycja Summer Game Fest, będąca dla Rockstar doskonałą okazją, by zapowiedzieć oficjalnie nową grę. Możliwe, że w trakcie imprezy dojdzie do ogłoszenia, o którym wspomniał Klippel. Co prawda twórca Rockstar Mag nie podzielił się żadnymi szczegółami, ale przypomnijmy, że w przeszłości publikował różnego rodzaju przecieki na temat działalności Rockstara, które następnie okazywały się prawdziwe.

Niedawno Klippel wspominał, że Rockstar może rozważać stworzenie Red Dead Redemption Remake albo remastera Red Dead Redemption 2 w wersjach na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Kto wie, być może prace nad tymi projektami - a przynajmniej nad jednym z nich - już trwają.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy