Reklama

Rozszerzenie Borderlands 3 opóźnione do 8 kwietnia

​Studio Gearbox ogłosiło wczoraj, że nadchodzące rozszerzenie - Director’s Cut - do kooperacyjnej strzelanki Borderlands 3 zadebiutuje z opóźnieniem, przełożone na 8 kwietnia. Początkowo miało ukazać się jeszcze w marcu, lecz na przeszkodzie stanęły problemy z pogodą w stanie Teksas w USA.

Tutaj siedzibę ma właśnie firma odpowiedzialna za produkcję, lecz w połowie lutego w słonecznym zazwyczaj stanie doszło do gwałtownego załamania pogody. W wyniku ujemnych temperatur i licznych awarii elektryczności zmarło niemal 60 osób, a wiele biur zostało chwilowo zamkniętych.

"Na całe szczęście wszyscy nasi członkowie zespołu oraz ich rodziny są bezpieczni i zdrowi, ale nasza praca nad Director’s Cut została przerwana i zdecydowaliśmy się ostatecznie na przełożenie daty premiery, by dostarczyć możliwe jak najlepsze wrażenia" - napisano w oficjalnym komunikacie.

Reklama

Już wrześniowe rozszerzenie Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck do Borderlands 3 określano jako ostatnie, lecz produkcja najwyraźniej sprzedawała się dalej tak dobrze, że zdecydowano się przygotować jeszcze opisywaną odsłonę "reżyserską", choć nieco mniej obfitującą w atrakcje i treści.

Director’s Cut - zaplanowane pierwotnie na 18 marca - wprowadza między innymi szereg powtarzających się wyzwań pod nazwą Vault Cards. Do tego grafiki koncepcyjne do odblokowania, plansze z ilustracją fabuły oraz - co chyba najważniejsze - kolejny boss do pokonania w grupie.

W pierwszej grze takim przeciwnikiem był Crawmerax the Invincible, teraz powalczymy z niejakim Hemovorousem. Ten pojawi się za zamkniętymi drzwiami, za otwarcie których zapłacimy każdorazowo 500 Eridium, mogąc w ten sposób przystąpić do potyczki. Lepiej zebrać drużynę.

Wersja reżyserska wprowadzi też fabularne misje poboczne. Jedna - z Avą w roli głównej - skoncentruje się na serii międzyplanetarnych morderstw. Całość ma być podobno prowadzona w stylu podcastu, co brzmi dość dziwnie - ale przecież właśnie z takich dziwactw Borderlands słynie.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje