Rockstar wyprodukuje napoje energetyzujące inspirowane grą Starfield

​Xbox we współpracy z Bethesdą uchylili nieco rąbka tajemnicy odnośnie gry Starfield. To pozwoliło rozpalić entuzjazm szerokiej społeczności graczy. Teraz bardzo regularnie dowiadujemy się kolejnych interesujących rzeczy. Najświeższa ciekawostka mówi o tym, że powstaną specjalne napoje energetyzujące nawiązujące do motywu Starfielda.

Nadchodzą napoje energetyzujące z motywem gry Starfield?

Rzeczone produkty powstaną w wyniku kolaboracji Rockstar Energy z firmami Xbox oraz Bethesda. Doniesienia te wyciekły w serwisie Reddit za sprawą jednego z użytkowników, który pochwalił się zdjęciem prezentującym specjalne puszki z napojem. Przód srebrnej puszki posiada logotyp gry oraz charakterystyczny slogan: "For All Into The Strategy".

Sama konwencja graficzna jest dosyć prostolinijna i uproszczona, ale z całą pewnością projekt wygląda interesująco i powinien być dobrym motywatorem do ewentualnego zakupu. Najprawdopodobniej sam napój będzie zawierał jakiś cyfrowy dodatek do gry, możliwy do odblokowania poprzez aktywowanie kodu umieszczonego na puszkach.

Reklama

Nie wiadomo czy chodzi tutaj o jakieś konkretne DLC, czy może o pewne przedmioty, które będzie można uzyskać w samej rozgrywce. Wątpliwe jest też to, że napoje energetyzujące powstające we współpracy firmy Rockstar z producentami i wydawcami Starfielda zadebiutują na rynku jeszcze przed premierą gry.

Przypomnijmy, iż Starfield zagości na rynku w 2023 roku i pojawi się na platformach: PC oraz Xbox Series X/S. Bardziej szczegółowa data ewentualnej premiery tej wyczekiwanej produkcji nie jest jeszcze znana. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy