Reklama

Wątek fabularny w Starfield będzie znacznie dłuższy niż w Fallout 4 i Skyrim

​Wydaje się, że Starfieldowi przyświeca jeden cel: więcej i lepiej. Za wszelką cenę. Tym razem dowiedzieliśmy się, iż wątek fabularny będzie znacznie dłuższy, niż innych hitach Bethesdy. Biorąc pod uwagę jakość wątków głównych w tych tytułach, trudno powiedzieć, czy to powód do dumy.

Bez wątpienia Starfield stara się sprawiać wrażenie ambitnego projektu. W pierwszym nagraniu z rozgrywki, pokazanej na Xbox i Bethesda Games Showcase, zobaczyliśmy rozległą przestrzeń gry, z ponad 1 000 planet czekających na odkrycie i eksplorację.

Wygląda na to, że wraz z mnóstwem obszarów, w których gracze mogą się zgubić na długie godziny, Starfield będzie miał również wymagającą mnóstwa czasu główną fabułę.

Reklama

40 godzin zabawy to dopiero skromny początek

Jak przyznaje Todd Howard, fabuła w Starfield będzie o około 20% dłuższa niż miało to miejsce w Fallout 4 i Skyrim. Oznacza to około 30-40 godzin rozgrywki.

Znając fanbase Bethesdy, gracze zapewne pominą ten wątek zupełnie i najpierw skupią się na swobodnej eksploracji i odkrywaniu tajemnic świata. Mini historyjki środowiskowe i projektowanie dodatkowych atrakcji wychodzi w Bethesda znacznie lepiej, niż tworzenie angażujących historii.

Todd Howard nie tylko mówił o głównej historii Starfielda w swoim ostatnim wywiadzie. Ujawnił także wiele innych ważnych szczegółów dotyczących Starfield i innych projektów Bethesdy. Wiemy, że Starfield będzie mieć cztery główne miasta, w tym największą osadę - Nową Atlantydę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield | Fallout 4 | Bethesda Softworks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy