Reklama

Starfield ma zawierać aż 4 duże miasta. Jedno z nich największym w historii Bethesdy

Premiera mogła zostać opóźniona, ale dobiegające powoli końca "not-E3" dostarcza nam coraz więcej informacji na temat Starfielda. Bethesda regularnie podkreśla fakt, jak ogromna jest projektowana przez nich gra.

Todd Howard udziela ostatnio bardzo wielu wywiadów przy okazji rozpoczynającego się lata, okresu często bogatego w zapowiedzi nadchodzących gier. Najpierw o Starfieldzie dowiedzieliśmy się oczywiście przy okazji pokazu Bethesdy i Xboxa. Teraz kolejna porcja informacji przychodzi od zagranicznych mediów, które miały okazję porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za ten projekt.

W ostatnich dniach po internecie rozeszła się informacja, że Starfield ma pozwolić na odwidzenie ponad tysiąca planet. Gracze zdali sobie tym samym sprawę, jak ogromny tytuł planuje Bethesda i zaczęli zastanawiać się, czy na pewno jest to dobry pomysł. Niemalże natychmiast pojawiły się porównania do No Man’s Sky.

Reklama

Todd Howard niezrażony tym faktem w wywiadzie dla IGN-u dodatkowo podkreślił rozmiar Starfielda. W grze mają znajdować się oczywiście tysiące różnych lokacji, mnóstwo miasto, pełno eventów i zadań, które będą mogli wykonywać gracze. Ponad wszystkie te miejsca i aktywności wyróżniają się cztery, główne miasta.

Z tej czwórki z kolei największe jest New Atlantis, stolica całego Starfielda. Jest to nie tylko największe miasto w całej grze, ale rozmiarami przekracza miasta ze Skyrima, Fallouta czy jakichkolwiek innych gier Bethesdy. Twórcy planują więc realizować rzeczy, jakich do tej pory nie widzieliśmy w ich wykonaniu.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bethesda | Starfield

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy