Reklama

​Starfield. Główna historia zapewni nawet 40 godzin rozgrywki

Po ostatniej prezentacji Bethesdy wokół gry "Starfield" zrobiło się naprawdę dużo szumu. Teraz dowiedzieliśmy się, że główny wątek fabularny w tej produkcji potrwa nawet od 30 do 40 godzin.

Starfield najgorętszym tytułem 2023 roku?

"Starfield" obok Grand Theft Auto VI to chyba najbardziej wyczekiwane dzieło w branży gier wideo. Wydawcy z Bethesdy, z inicjatywy których powstały kultowe serie m.in. Fallout, Star Trek czy The Elder Scrolls uchylili nam nieco więcej tajemnicy o nadchodzącym dziele.

Wiemy, że powstający RPG osadzony w gatunku Sci-Fi pozwoli na eksploracje rozległego i ogromnego kosmosu, a przy tym według zapewnień producentów, będzie można zwiedzić aż 1000 planet i wylądować na nich dosłownie w każdym miejscu. Te obietnice budzą oczywiście nieco wątpliwości, ale wszyscy trzymamy kciuki, by dalekosiężne plany znalazły pokrycie w rzeczywistości.

Reklama

Bogata fabuła i rozgrywka na długie godziny

Todd Howard, czyli reżyser "Starfielda" przyznał, że gra będzie o ok. 20% dłuższa niż Elder Scrolls 5: Skyrim oraz Fallout 4. Co więcej, dowiedzieliśmy się również kilku ciekawych informacji o wątkach głównych.

Howard dodał, że główny wątek fabularny może zapewnić rozgrywki na bardzo długie godziny, szacując, że przeciętnemu graczowi przejście gry powinno zająć od 30 do 40 godzin. Oczywiście mowa tutaj o głównej historii. Reżyser podkreślił, że "Starfield" bogaty będzie w mnogą liczbę zadań pobocznych, które przecież nierzadko potrafią być ciekawsze od głównej opowieści.

"Starfield" pojawi się na rynku w 2023 roku. Gra zadebiutuje na platformach: PC oraz Xbox Series X/S.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield | Bethesda | science fiction

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy