Remastery Tony Hawk 3 + 4 zostały anulowane przez Activision Blizzard

Activision najwyraźniej nie było aż tak zachwycone przyjęciem remastera Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Studio Vicarious Visions planowało iść za ciosem, ale zostali powstrzymani przez swojego nowego wydawcę.

Remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 został bardzo ciepło przyjęty przez graczy i krytyków. Odświeżona wersja legendarnej produkcji może się pochwalić wynikiem aż 89 punktów na Metacriticu oraz średnią ocen 8.8 od graczy. Jest to nie lada wyczyn ze strony remastera, a nie remake’a czy zupełnie nowej odsłony gry.

Nic więc dziwnego, że w momencie wypuszczania w świat swojego remastera, Vicarious Visions tak samo planowało potraktować Tony Hawk’s Pro Skater 3 oraz Tony Hawk’s Pro Skater 4. Szczegóły tych planów zdradził podczas ostatniej transmisji andyTHPS.

Reklama

Po przejęciu przez Activision Blizzard nowy wydawca wysłuchał pomysłu na remaster kolejnych części od Vicarious Visions. Później zaprosił również do siebie inne zewnętrzne studia i zadał im podobne pytania, o ich wizję na Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4. Podobno Activision nie podobały się żadne z tych pomysłów i na tym temat się zakończył.

Vicarious Visions na ten moment nie pracuje nad żadnym, własnym projektem i wydaje się wchłonięte przez Activision Blizzard. Deweloperzy odpowiedzialni za odświeżoną wersję Tony’ego Hawka swój czas poświęcają teraz Diablo 4Overwatchowi 2.


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy