Remastery Life is Strange i Before the Storm we wrześniu trafią na Nintendo Switch

​Szczęśliwych posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo czeka w przyszłym miesiącu bardzo ciekawa premiera. Już 27 września na Switchu pojawią się odświeżone wersje Life is Strange oraz Before the Storm.

Nintendo Switch słynie oczywiście przede wszystkim ze swoich ekskluzywnych produkcji. Japoński gigant ma pod swoimi skrzydłami dziesiątki legendarnych marek, które regularnie wykorzystuje do tworzenia angażujących i uwielbianych przez fanów produkcji. Dla większości posiadaczy konsoli Switch jest więc maszynką do ogrywania różnych szalonych pomysłów Nintendo.

Trudno jednak spierać się z tym, jak dużym atutem jest możliwość schowania do kieszeni rozbudowanych gier fabularnych i kontynuowania swojej przygody na kanapie, w metrze czy na plaży. Dzięki temu popularnością cieszą się na Switchu również porty produkcji wcześniej dostępnych na innych platformach, czego dobrym przykładem jest wrześniowa premiera od Dontnod i Square Enix.

Reklama

Na kanale YouTube Life is Strange pojawił się właśni zwiastun The Arcadia Bay Collection, które pojawi się na Nintendo Switchu już 27 września. W skład kolekcji wchodzą odświeżone wersje Life is Strange oraz Before the Storm wycenione na 40 dolarów. Według krótkie opisu "nie jest to zwyczajny port" i niemalże każdy aspekt gry został zoptymalizowany pod kątem popularnego handhelda.

Od premiery Life is Strange minęło już sześć lat, więc większość graczy zdaje sobie pewnie sprawę, że jest to bardzo dobry tytuł. Pod kątem gameplayowym powinien również bardzo dobrze sprawdzić się na Switchu, jeżeli optymalizacja nie zawiedzie i gra będzie faktycznie dobrze działać na małym i dużym ekranie. Konsola Nintendo może okazać się więc doskonałym urządzeniem na nadrobienie paru popularnych, fabularnych produkcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Life Is Strange | Nintendo Switch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy