Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Rajdowe WRC 6 z nowym trailerem

​W internecie pojawił się nowy zwiastun wyścigowej gry WRC 6. W udostępnionym przez twórców materiale skupiono się na realizmie i tak zwanych super odcinkach specjalnych.

Firma Bigben Interactive opublikowała kolejny trailer WRC 6 - następnej części wyścigowego cyklu, za której powstanie odpowiadają developerzy ze studia Kylotonn. Film poświęcony jest jednej z najważniejszych nowości szóstej odsłony serii - super odcinkom specjalnym.

Reklama

To typ odcinka specjalnego, który zazwyczaj odbywa się na stadionie lub w centrum miasta. Trasa składa się z dwóch, poprowadzonych równolegle ścieżek, po których może się - obok siebie - dwóch kierowców.

Twórcy obiecują, że w WRC 6 zostaną one odwzorowane w skali 1:1. To jednak nie wszystko - w grze znajdzie się także Rajd Polski, który rozgrywany jest w Mikołajkach. W zawodach nie zabraknie też wspomnianego super odcinka specjalnego.

W opublikowanym zwiastunie zestawiono ujęcia rozgrywki ze scenami pochodzącymi z prawdziwych rajdów. W ten sposób autorzy chcieli pokazać, że produkcja będzie - przynajmniej pod względem wizualnym - charakteryzować się wysokim stopniem realizmu.

WRC 6 ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 jeszcze w tym tygodniu - 7 października. Wspomniany wyżej trailer obejrzeć można poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: WRC 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje