PS Plus: Wiemy, co pojawi się w sierpniu. To głośne tytuły

​Firma Sony przedstawiła sierpniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Wszyscy aktywni subskrybenci będą mogli pobrać trzy gry na platformy PlayStation 4 i PlayStation 5: Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (Cross-Gen Deluxe Bundle), Yakuza: Like a Dragon oraz Little Nightmares. Oferta będzie dostępna w abonamentach Essential, Extra i Premium od 2 sierpnia do 6 września 2022 roku.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (Cross-Gen Deluxe Bundle)

Tony Hawk’s Pro Skater i Tony Hawk’s Pro Skater 2 to dwie kultowe gry w jednym zestawie. Tytuły zostały odtworzone od podstaw w niesamowitej jakości. Wszystkie legendarne postacie skatingu, dobrze znane poziomy i triki wracają w odnowionej i uzupełnionej odsłonie.

Yakuza: Like a Dragon

Gra przedstawia losy Ichibana Kasugi, zajmującego niską pozycję członka tokijskiej rodziny yakuza. Główny bohater bierze winę na siebie i na 18 lat trafia do więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Zgodnie z obietnicą lojalnie odsiaduje wyrok, lecz gdy wreszcie wychodzi na wolność, przekonuje się, że za więzienną bramą nikt na niego nie czeka. Okazuje się, że jego rodzina została zniszczona przez człowieka, którego darzył największym szacunkiem. Ichiban postanawia odkryć prawdę o zdradzie rodziny i odzyskać swoje dawne życie.

Reklama

Little Nightmares

W mrocznym świecie Little Nightmares czeka niezwykła przygoda, podczas której gracze zmierzą się z lękami swojego dzieciństwa! Głównym zadaniem będzie pomoc Six w ucieczce z Paszczy - wielkiego, tajemniczego statku pełnego niegodziwych, wiecznie głodnych istot.

PlayStation Plus - informacje

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. Składa się z trzech poziomów, w zależności od których, gracze otrzymują m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online i ekskluzywne zniżki (PlayStation Plus Essential), dostęp do biblioteki ponad 400 tytułów (PlayStation Plus Extra) oraz możliwość streamowania gier ze starszych generacji konsol (PlayStation Plus Premium). Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: PlayStation Plus Essential (1 miesiąc 37,00 zł, 3 miesiące 100,00 zł, 12 miesięcy 240,00 zł), PlayStation Plus Extra (1 miesiąc 58,00 zł, 3 miesiące 165,00 zł, 12 miesięcy 400,00zł) i PlayStation Plus Premium (1 miesiąc 70,00 zł, 3 miesiące 200,00 zł, 12 miesięcy 480,00 zł) w PlayStation Store oraz u wybranych partnerów handlowych.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy