Przywróćcie StrategOSa w Destiny 2: Sezonie Serafinów

​Od wczoraj w Destiny 2 dostępny jest Sezon Serafinów, a w nim nowe sezonowe aktywności, cotygodniowe misje, które prowadzą do odkrycia nowej egzotycznej broni, całkiem nowy loch, nowości w trybie PvP i jeszcze więcej akcji MMO.

Ponadto Bungie nawiązało współpracę z Ubisoft, aby wprowadzić do gry zdobienia, które pozwolą graczom przebrać się za kultowych asasynów w Destiny 2. Do gry w tym sezonie powracają także coroczne wydarzenia, takie jak Świtanie i Chwile Triumfu, aby Strażnicy mogli cieszyć się świętami i wspomnieniami z gry z minionego roku oraz przygotować się na nadchodzące wyzwania.

Aktywności i nagrody w Sezonie Serafinów

Nowy sezon przedstawia skomplikowaną historię rodziny Brayów oraz jej relację ze StrategOSem Rasputinem, którą na szwank wystawia Xivu Arath. Strażnicy będą infiltrować ośrodki BrayTech w Polach bitewnych Napadu oraz brać udział w cotygodniowych misjach fabularnych, aby przywrócić StrategOSa.

Reklama

Dla wszystkich Strażników, którzy mają ochotę podjąć wyzwanie, w ten piątek odblokowany zostanie nowy loch. Będzie on dostępny dla graczy, którzy posiadają edycję specjalną dodatku Królowa-Wiedźma lub Klucz lochu Królowej-Wiedźmy.

Nadchodzą zmiany w Tyglu

W Sezonie Serafinów do Tygla zostanie wprowadzone mnóstwo zmian, w tym:

  • Restrukturyzacja playlist w celu zapewnienia lepszej oferty w Tyglu
  • Chwała zostanie zastąpiona Grupą rywalizacji - nowym trybem 3v3 z siedmioma rangami, po których będą mogli wspinać się gracze
  • Pojawi się nowa pieczęć Tygla "Chwalebny", która zajmie miejsce pieczęci "Niezłomny"
  • Wprowadzone zostanie skupiania engramów u lorda Shaxxa, aby gracze mieli więcej sposobów na zdobywanie nagród w Tyglu
  • W Próbach Ozyrysa będzie można zdobyć nowy rewolwer i karabin maszynowy
  • W Żelaznej Chorągwi pojawi się nowy wariant Kontroli strefy o nazwie Forteca
  • Powrócą zestawy pancerza Żelaznej Chorągwi z Króla Pochwyconych

Więcej informacji na temat zmian w Tyglu można znaleźć w artykule Tydzień z Bungie z 17 listopada.

Zostańcie asasynami

Przybliżcie się do Światła dzięki współpracy Destiny 2 z Ubisoft, której owocem jest zestaw zdobień asasynów dla każdej z klas oraz nowe przedmioty dostępne w Eververse. Gracze, którzy mają ochotę zwiedzać Układ Słoneczny w tajemniczym stylu, mogą zaprezentować się w Destiny 2 w strojach Eivor (dla Tytanów), Kassandry (dla Łowców) lub Altaira (dla Czarowników). Oprócz zdobień pancerza na Strażników czekają także: nowa obudowa Ducha, Wróbel, statek i cios kończący "Coś w rękawie".

Przedmioty kosmetyczne Destiny 2 będą także dostępne dla Eivor w najnowszej zawartości Ubisoft. Gracze będą mogli władać wielkim mieczem inspirowanym wyrzutnią rakiet Gjallarhorn, przywdziać pancerze Shaxxa i Świętego-14 i wiele więcej.

Huczne świętowanie

Od dziś do premiery Upadku Światła 28 lutego 2023 Strażnicy mogą brać udział w wyzwaniach Chwil Triumfu, aby uczcić 5. rok Destiny 2. Po ukończeniu pieczęci gracze będą mogli zakupić koszulkę Chwil Triumfu poprzez Nagrody Bungie.

We wtorek 13 grudnia po raz kolejny rusza Świtanie. Eva Levante powraca do Wieży, by wspólnie ze Strażnikami obchodzić Święta, piekąc pyszne smakołyki z podejrzanych składników. W tym roku pojawi się nowy karabin pulsacyjny, tytuł, nowe przepisy i więcej. Do 2 stycznia gracze będą zbierać składniki, wypiekać smakołyki o wątpliwym smaku i obdarowywać nimi postacie z całego Układu Słonecznego, aktualizując przy tym nową kartę wydarzenia, aby zdobyć świąteczne przedmioty kosmetyczne.

Game2Give 2022

Fundacja Bungie powraca z doroczną akcją charytatywną Game2Give z nowymi, ekskluzywnymi zachętami do przekazywania darowizn i zbierania funduszy. Zbiórka rozpocznie się dwutygodniowym maratonem streamów, które w dniach od 6 do 19 grudnia poprowadzą twórcy ze społeczności Destiny 2.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy