Reklama

​Przeceny w sklepie Ubisoftu. Jakie gry zakupicie po promocyjnych cenach?

Świetna wiadomość dla wszystkich graczy. Wystartowała właśnie jesienna wyprzedaż w cyfrowym sklepie Ubisoft. Wiele tytułów zakupicie po obniżonych cenach. Nawet największe hity przeceniono aż o 80%!

Za oknem temperatura sukcesywnie spada, coraz częściej mamy również do czynienia z deszczową, typowo jesienną aurą. Za kilka tygodni po raz kolejny uświadczymy zmiany czasu na zimowy. Wszystko, co wspomnieliśmy stanowi doskonały pretekst do dłuższych posiedzeń ze swoimi ulubionymi grami.

Pomóc może wam w tym francuski wydawca i producent gier wideo, firma Ubisoft. Jak co roku, w ich elektronicznym sklepie mamy do czynienia z jesienną wyprzedażą, podczas której zakupimy po promocyjnych cenach wiele interesujących tytułów. Wyprzedaż wystartowała w czwartek 29 września.

Reklama

Ubisoft Store. Co warto kupić na jesiennej wyprzedaży?

Twórcy przecenili nawet największe hity. Assassin’s Creed Valhalla, czyli dzieło z debiutem blisko dwa lata temu, otrzymamy w standardowej wersji za 82,47 zł (przecenione z 249,90 zł). Dosyć atrakcyjna cena widnieje również przy ostatniej odsłonie kultowej serii Far Cry. Szósta część dostępna jest za 99,96 zł.

Z kolei dla miłośników ekonomicznych gier strategicznych interesującym tytułem będzie z całą pewnością Anno 1800. Grę przeceniono aż o 67%, a cena, jaka przy niej widnieje to 82,47 zł. Taniej zakupicie również takie tytuły jak: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Ghost Recon Breakpoint, Watch Dog Legion czy Riders Republic.

Wyprzedaż potrwa do 13 października do godz. 16:00. Macie więc jeszcze trochę czasu na rozmyślenia i podjęcie decyzji zakupowej. Warto w tym miejscu dodać, iż do 10 października możecie wypróbować jeszcze całkowicie za darmo usługę Ubisoft+.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy