Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prey 2: Bethesda dementuje plotki o przeniesieniu prac do Arkane

W rozmowie z Rock, Paper, Shotgun Pete Hines z Bethesdy ustosunkował się do plotek z końca maja, mówiących, że prace nad kolejną odsłoną serii Prey zostały przeniesione do Arkane Studios, twórców Dishonored.

I choć dowiedzieliśmy się, że Arkane nad czymś pracuje, nie jest to Prey 2. Zapytany, czy Arkane rzeczywiście pracuje nad Prey 2, Pete Hines odpowiedział: "Nie. Te wszystkie plotki, nie mam pojęcia, skąd one się wzięły. Prey 2 studia Human Head to Prey 2 studia Human Head".

Reklama

"Arkane jest tutaj i robią to, co do nich należy. O tym jednak pogadamy dopiero w momencie, kiedy to, nad czym pracują, zbliży się do wydania.
Więc co z Prey 2?" - dodał Hines.

"Efekt pracy nie był po prostu taki, jak byśmy chcieli. Nie spełniał oczekiwań naszych i - w pewnych kwestiach - oczekiwań Human Head. A nie zamierzamy w to brnąć tylko po to, żeby wydać tę grę, dopóki nie będzie po niej widać, że była warta tego całego czasu i uwagi" kontynuuje Hines.

"Moglibyśmy tak zrobić, ale nie spełni to niczyich oczekiwań - ani naszych, ani waszych. Dowiedzieliśmy się więc trzech rzeczy: Human Head pracuje nad kolejną odsłoną Prey, gra nie nadejdzie prędko, ale podejście twórców jest właściwe - zamierzają dostarczyć graczom produkt kompletny" - wyjaśnia Hines.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Dowiedz się więcej na temat: Prey 2 | Bethesda | Strzelanki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje