Reklama

Premiera Skull & Bones została przesunięta po raz piąty

Nie jest to dobry dzień dla piratów. Miłośnicy poszukiwania skarbów będą musieli przez kilka dodatkowych miesięcy zostać przy Sea of Thieves. Skull & Bones zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Ogromne problemy Skull & Bones

Jeżeli śledzicie na bieżąco historię Skull & Bones, jesteście świadomi, jak wiele przeszła ta gra przez ostatnie... 10 lat. Proces produkcji rozpoczęto podobno w 2013 roku i oryginalnie gra miała zadebiutować w drugiej połowie 2018 roku. Wtedy wyglądała jednak zupełnie inaczej.

Od tego czasu Skull & Bones przeszło kilka rewolucji. Wielokrotnie zmieniano podejście do gry, następowały rebooty, a premiera cały czas oddalała się w czasie. Kiedy wydawało się, że gra wreszcie ujrzy światło dzienne w listopadzie, negatywnie za kulisami wypowiadali się o tym projekcie nawet deweloperzy. Według raportów przy życiu Skull & Bones trzyma głównie zobowiązania względem Singapuru.

Reklama

Nowa data premiery Skull & Bones

Od debiutu nowej produkcji Ubisoftu dzieliły nas niecałe dwa miesiące. Gra miała pojawić się 22 listopada na konsolach oraz PC, ale wydawca właśnie poinformował o kolejnych zmianach w swoim kalendarzu. Nowa data premiery Skull & Bones to 9 marca 2023 roku. Gra pojawi się na Xbox Series X/S, PlayStation 5, Google Stadia, Amazon Luna oraz PC (Epic Games Store i Ubisoft Store).

Większość graczy przyzwyczaiła się w ostatnich latach do przekładanych premiery gier. Pandemia sprawiła wiele trudności deweloperom, zmusiła ich do pracy w nowych warunkach, a przyzwyczajenie się do nich wymagało czasu. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe doniesienia dotyczące Skull & Bones, oczekiwania graczy prawdopodobnie spadną jeszcze niżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy