Reklama

Premiera fabularnej kampanii Star Citizen opóźniona

​Twórcy kosmicznego symulatora Star Citizen poinformowali, że fabularny moduł gry - Squadron 42 - ukaże się później niż pierwotnie planowano.

Star Citizen nastawione jest na rozgrywkę sieciową, ale twórcy planują wydanie samodzielnej - nie wymagającej posiadania bazowej gry - fabularnego trybu dla pojedynczego gracza. Kampania o nazwie Squadron 42 przedstawi historię, w której pojawią się postacie odgrywane przez takich aktorów, jak Gary Oldman, Gillian Anderson, Andy Serkis czy Mark Hamill.

Niestety na produkcję przyjdzie nam jeszcze poczekać. Początkowo miała zadebiutować jeszcze w tym roku, ale podczas zorganizowanej w miniony weekend imprezy CitizenCon twórcy ujawnili, że premierę opóźniono. Informację przekazał sam Chris Roberts, szef odpowiedzialnego za tytuł studia Cloud Imperium Games.

Reklama

Nowego terminu debiutu nie wyznaczono, ale developer zasugerował, że może ukazać się w połowie przyszłego roku. Podkreślił jednocześnie, że od momentu zapowiedzi skala projektu znacznie się rozrosła.

Kampania fabularna składać się będzie z 28 rozdziałów, które przełożą się na ponad 60 misji. Na potrzeby gry napisano łącznie 1255 stron dialogów, zaś w trakcie rozgrywki natkniemy się na 340 postaci mówionych.

Roberts zaznaczył jednocześnie, że wraz ze swoją ekipą chciał na tegorocznej edycji CitizenConu pokazać finalną wersję jednego ze wspomnianych rozdziałów. Autorom nie udało się jednak ukończyć prac nad tym etapem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​Star Citizen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy