Reklama

Pre-Patch trafił na serwery World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

​Do premiery World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic nie zostało już wiele czasu. Z uwagi na zbliżający się debiut na oficjalne serwery Classica trafił właśnie Pre-Patch, który ma na celu przygotować graczy do kolejnego dodatku.

Trudno uwierzyć, żeby World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic miał powtórzyć sukces Vanilii. Na wielki powrót WoW-a rzuciły się wtedy miliony graczy, MMORPG Blizzarda miało ogromne problemy z serwerami i jak przystało na debiut nowej ekspansji, chodziło bardziej o samo doświadczenie, a nie nieprzerwany problemami gameplay.

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że Wrath of the Lich King to w oczach wielu weteranów World of Warcraft najlepszych dodatek w historii gry. Od miesięcy widać w rezultacie poruszenie i kiedy okazało się, że gra pojawi się już 26 września, niektórzy zapomnieli nawet o ekspansji do retaila. Setki tysięcy graczy bez wątpienia skorzystają więc z okazji, żeby wrócić do czasów świetności World of Warcraft i ponownie przejść niektóre raidy i dungeony.

Zgodnie z ustanowioną wiele lat temu tradycją, przed oficjalną premierą ekspansji na serwery gry trafił Pre-Patch. Jest to aktualizacja poprzedzająca debiut dodatku, która pozwala graczom na spokojnie przygotować się do Wrath of the Lich King.

Jeżeli planujecie grać od premiery i szybko przejść przez nową zawartość, już teraz warto pobrać nową aktualizację. Największą atrakcją Pre-Patcha jest oczywiście możliwość stworzenia Death Knighta. Ponadto, gracze mogą zacząć rozwijać inskrypcję i zdobywać niektóre osiągnięcia, które przejdą później do pełnej wersji Wrath of the Lich King.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy